Hip Hop Giyim

Toplam 281 üründen 1-16 arası gösteriliyor

Hip Hop Giyim Kıyafetleri

Hip Hop GiyimHip hop kültürü; funk, jazz ve soul tarz etkilerinden esinlenerek ortaya çıkan bir getto kültürüdür.  Hip Hop kültürü Kool Herc Dj tarafından New York şehrine getirmiş, farklı şarkıların beat'lerini kullanarak 1973 yılında Boogie Down Bronx'da bir okul partisinde insanlara sunmuştur. Bu andan itibaren günümüze kadar uzanan bir hiphop kültürü aşılaşmıştır.

Hiphop kültürünün gelişmesi ve tanınmasıyla Hip Hop Giyim kültürü de müzik ile paralel olarak yayılmış ve ilerlemiştir. Hip Hop ve Rap Kiyafetleri geçmişe göre farklılık göstermiştir. Hiphop Kep leri hiphop kiyafetlerine daha sonradan dahil olan bir aksesuardır. Hiphop giyim tişört, kapşonlu ve pantolon larda bol ürünler tercih edilir. Rap giyim tarzı da hiphop giyim tarzı na benzer özellikler göstermektedir.

Zepplin Giyim'de hiphop ve rap kültürüne ait ürünlerimiz size sunmaktayız. Hiphop Tişört, hiphop snapback cap, hiphop sweatshirt , hiphop kapşonlu modellerimizi hiphop mağazası nda bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Türkçe Rap Giyim tarzı na uygun erkek ve bayan ürünleri de sitemizde bulabilirsiniz. Evet yanlış okumadınız Hiphop Giyim Tarzı Bayan ürünleri de unutmadık. Hiphop ayakkabı modelleri de yakında satışa sunulacaktır.

Ürün çeşitlerimiz arasında 2pac, eazy, biggie, eminem, 50cent, run dmc, wutang, sagopa, ceza, dr. dre, NWA, ice cube gibi şarkıcıların yanı sıra daha bir çok ürün hiphop giyim mağamızda bulunmaktadır. 

Ürün favorilere eklendi.