Sevgili / Çift Tişörtleri

Sevgili / Çift Tişörtleri 83 adet ürün var.

sayfa başına
Gösterilen 1 - 21 ile 83 arasındaki ürünler
Sevgili / Çift Tişörtleri

Sevgiliniz, eşinize hediye mi almak istiyorsunuz ? Ne alacağınız konusunda karar veremiyor musunuz ? Hediye alırken paranızın boşa gitmesini istemiyor musunuz ? Şu an doğru yerdesiniz :)

Sevgili tişört modellerini sizler için hazırladık. Sevgili Kombin Tişört ürünlerimizi tercih ettiğinizde tek tek aldığınız fiyattan daha uygun fiyata sitemizde bulabilirsiniz. Sevgili tişört  modellerimizde biraz alışılmışın dışına çıkmaya çalıştık. Farklı Sevgili / Çift tişört kombinleri hazırladık. Çünkü eminim sizde klasik Çift tişört'lerinden sıkılmışsınızdır :)

Sevgili tişörtleri hayatınızı paylaştığınız diğer kişi ile uyum içerisinde yaşamanızı sağlayacak eşyalardan birisidir. Tam anlamıyla bir çift olmak istiyor ve çift olduğunuzu başkalarına da göstermek istiyorsanız sizler için onlarca çeşit tişört sunuyoruz.  Alacak olduğunuz sevgili tişört konseptleri yaygın olmayan ve az bulunur tişörtlerden oluşacak. Bizim tasarımlarımız olan birbirinden renkli ve birbirinden güzel tişörtler severek giyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Sevgili Tişörtleri Nerede Kullanılır?

Sevgili tişörtleri yaz aylarında her yerde kullanıma uygundur. Gittiğiniz yemeklerde, gezdiğiniz alanlarda rahatça tişörtleri kullanabilirsiniz. Üzerindeki baskılar ile uyumlu bir çift olduğunuzu başkalarına da göstermek sizi iyi hissettirecektir. Tişörtler mevsim olarak yaz aylarında giyilmeye uygundur. Fakat ceket veya hırka kombine ederek sonbahar veya kış aylarında da tişörtleri rahatça kullanabilirsiniz. Tasarım olarak siyah veya beyaz renkte tercihlerde bulunabilir, onlarca tasarım arasından ceket veya hırkalarınıza uyumlu tişörtler bulabilirsiniz.

Sevgili Tişörtleri Türleri

Sevgili tişört türleri bir üst paragrafta da belirttiğimiz üzere onlarca olacak şekilde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur. Çift tişörtleri, çizgi dizi karakterlerinden mizah tişörtlerine kadar uzanmaktadır. Bu kapsamda sizlere birkaç örnek sunacağız.

Temel Reis ve Safinaz bildiğiniz üzere çocukluğumuzun çizgi dizileri arasındadır. Sevgili kombin yapmak için erkeklere Temel Reis, kadınlara ise Safinaz tişörtü tasarımımız bulunmaktadır. Temel Reis ve Safinaz’ın aşkı gibi kendinizi tanıtabilir ve tişörtler ile eğlenceli yürüyüşlere çıkabilirsiniz.

Mario ve Prenses tasarım türü de yine sizlere sunduğumuz seçenekler arasındadır. Bir dönem Atari ile popülerleşmiş olan Mario, prensesi kurtarmak için çeşitli tehlikeler atlatmaktadır. Yaratıkları alt ederek, tünellerden geçerek ulaştığı prensesi kurtardıktan sonra el ele video ekranından çıkarlar. Tişörtleriniz üzerinde yine erkeklere Mario kadınlara ise prenses olacak şekilde tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz.

Ayrıca alacak olduğunuz tişörtlerde erkek ve kadın seçimlerinde ayrı beden tercihinde bulunabiliyorsunuz. Tek satın alma ekranında sizlere erkek için ve kadın olan için beden tercihleriniz gösterilecektir. Dolayısıyla tişörtlerimiz kadın ve erkek için ayrı kesimlerde gelecektir. Aynı bedende olmayan çiftler doğal olarak istediklerine kavuşacak ve farklı ölçülerde tişörtleri kendi üzerlerine göre alabilecekler.

Hadi sizde sevdiğiniz kişiyle beraber giyebileceğiniz Sevgili tişört'lerinden sipariş verin. Ömür boyu mutluluklar ;)