Sevgili Kapşonlu Sweatshirt

Toplam 106 üründen 1-20 arası gösteriliyor

Sevgiliniz, eşinize hediye mi almak istiyorsunuz ? Ne alacağınız konusunda karar veremiyor musunuz ? Hediye alırken paranızın boşa gitmesini istemiyor musunuz ? Şu an doğru yerdesiniz :) 

Sevgili sweatshirt kış aylarında vazgeçilmeziniz konumunda olacak. Birbirinizi çok sevdiğiniz sevgiliniz ile beraber giyebileceğiniz sweatshirtler hem aşkınızı tazeleyecek hem de içinizi ısıtacak. Bildiğiniz üzere günümüzde severek giyeceğimiz sweatshirt tasarımları bulmak oldukça zor olmaktadır. Bu zorluğu sizler için kolaylaştırıyor ve birbirinden anlamlı, eğlenceli tasarımlar ile karşınıza çıkıyoruz. Soğuk havalarda hem kendinizin hem de sevgilinizin içini ısıtabileceksiniz. Yazımızın devamında sizlere sevgili kapşonlu tasarımlarımız hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Sevgili Sweatshirt Kullanım Alanları

Sevgiliniz ile aynı anda giyecek olduğunuz bu uyumlu sweatshirtlerin kullanım alanını merak ediyor olabilirsiniz. Sweatshirtler bildiğiniz üzere genellikle ilkbahar, kış ve sonbahar aylarında tercih edilmektedir. Sevgiliniz ile yapacağız doğa yürüyüşleri bu mevsimde soğuk olacaktır. Dolayısıyla uyum içinde gezebileceğiniz sweatshirtler içinizi ısıtacak aynı zamanda dışarıdan sizi sempatik görünüme kavuşturacaktır. Siz sevgiliniz ile doğa yürüyüşünün tadını çıkarırken dışarıdan sizi görenler uyumunuzu ve sweatshirtlerin güzelliğini kıskanacaklar. Soğuk günlerde çıktığınız yemeklerde, gittiğiniz mekanlarda da kullanıma uygundur. Kısacası bu sweatshirtleri dilediğiniz her yerde giyebilirsiniz.

Alacak olduğunuz Sweatshirtler aynı zamanda kapüşonlu olacaktır. Yani yağmurlu veya kartlı havalarda başınızın üşümemesi/ıslanmaması için kapüşonları da kullanabileceksiniz. Böylece bir taşla birden fazla kuş vurma şansına sahip olacaksınız.

Sevgili Sweatshirt Türleri Nelerdir?

Sevgili kapüşonlu çeşitlerimiz sitemiz üzerinde birden fazla olacak şekilde sizlere sunulmuştur. Müzik zevklerinize, çizgi dizi hayranlıklarınıza veya mizah anlayışınıza göre sweatshirtler satın alabilirsiniz. Bu konuda hiçbir kısıtlama bulunmamaktadır.

Sevgili sweatshirtler arasında Joker ve Harley Quinn’e ait baskılar bulabilirsiniz. Erkek olanlar Joker sweatshirti giyecek ve kadınlar da Harley Quinn giyerek filmdeki aşkı gerçek hayata taşıyabilecekler.

Taş Devri çizgi filmi bildiğiniz üzere çocukluğumuzda en çok izlediğimiz çizgi filmler arasındaydı. Çizgi filmde başrol olan Fred ve Wilma Çakmaktaş iyi bir eş olarak karşımıza çıkıyordu. Eşine sadık Fred ve evine çeki düzen veren Wilma konseptli sweatshirtleri tercih edebilirsiniz.

Erkek ve Kadın sweatshirtlerimiz unisex kalıplardan üretilmektedir. Ürünlerin bir kısmında erkek ve kadın olarak giyilebilmekte diğer kısmında ise istenilen şekilde giyilebilmektedir, size kalmış ;)

Sevgili sweatshirt modellerini sizler için hazırladık. Sevgili Kombin ürünlerimizi tercih ettiğinizde tek tek aldığınız fiyattan daha uygun fiyata sitemizde bulabilirsiniz. Sevgili Sweatshirt modellerimizde biraz alışılmışın dışına çıkmaya çalıştık. Farklı Sevgili / Çift sweatshirt kombinleri hazırladık. Çünkü eminim sizde klasik Çift sweatshirt'lerinden sıkılmışsınızdır :) 

Hadi sizde sevdiğiniz kişiyle beraber giyebileceğiniz Sevgili Sweatshirt'lerinden sipariş verin. Ömür boyu mutluluklar ;)

Ürün favorilere eklendi.