Marvel Tişörtleri

Toplam 194 üründen 1-16 arası gösteriliyor

Marvel Tişörtleri

Marvel Entertainment ABD ülkesinin New York merkezli olan Walt Disney’in bir alt firması olarak günümüzde hizmet vermektedir. İlk kuruluş tarihi ise 2 Kasım 1986 olarak bilinmektedir. 1995 yılında  Heroes World Distribution firmasına satılmıştır. En son sahibi olan Walt Disney ise Marvel’i 2009 yılında bünyesine katmıştır. Çoğumuzun çocukluğu Marvel çizgi dizi ve filmleri ile geçmiştir. Büyük hayranlık duyduğumuz Marvel kahramanları da günümüze uyarlanarak beyaz perdeye aktarılmaya devam etmektedir. Marvel tişörtleri ile en sevdiğiniz kahramanı üzerinizde taşıyabilir, hayranı olduğunuz filme ait figürler ile dışarıda dolaşabilirsiniz. Böylece hayranı olduğunuz kahramanı belli ederek başkalarının sizler ile sohbet etmesini sağlayabilir ve daha çok sosyalleşebilirsiniz. İlgi çekici ve kaliteli baskı Marvel tişörtleri sayesinde vermiş olduğunuz paraya değecek ürünlere karşı hazır olun!

Marvel hayatımıza birçok karakteri hayatımıza katmıştır. Bu karakterleri kimimiz çok benimsedik kimimiz ise sıkı bir hayranı olduk. O kadar sıkı hayranıydık ki günümüzde hâlâ tişörtlerini giymekteyiz. İşte Marvel tarafından hayatımıza girmiş olan en önemli karakterler.

Doctor Strange

Doctor Strange ilk olarak çizgi romanlarında karşımıza çıkmıştı. Teknolojinin gelişmesi ile diğer çizgi roman karakterleri gibi Doctor Strange de sinemaya gerçek bir oyuncu oynatılarak aktarıldı. İşinde başarılı ve aynı zamanda zengin olan Doctor Strange, önemli bir kaza yapar ve ellerinde ciddi hasar meydana gelir. Ellerini tekrardan eskiye döndürmesi için Ancient firması ile iş birliği yapar fakat bu firma ellerini düzeltmek yerine ona büyü ve sihir öğretmeyi teklif eder. Bu şekilde hayatı gelişen karakterin hayranları Doctor Strange tişört sipariş vererek hayranlıklarını ince bir şekilde dile getirebilirler.

Hulk

Gama ışınları üzerinde çalışma yapılırken bir hata sonucu hayat bulan karakterdir. Hulk tişörtleri günümüzde şık ve modern tasarımlar ile dikkat çekmektedir. Marvel tişörtleri arasında en çok tercih edilenlerdendir.

Thor

Odin’in oğlu olarak geçer. Asgard’ın başına geçmeyi kabul ettikten sonra çok güçlü biri haline dönüşür. Thor tişörtleri hem çizgi roman karakteri hem de gerçek karakter olarak iki şekilde basılabilmektedir. Yapılan baskılar yıkamalara dayanıklı ve solmayan renklere sahiptir.

Ürün favorilere eklendi.