Tişört Nasıl Tasarlanır ?

Mobil cep telefonları üzerinden tişört, sweatshirt ve kapşonlu ürünlerini bu bölümde sizlere tasarlamayı anlatacağım. Kendi ürününüzü tasarlarken çizmiş olduğunuz görseller internetten bulduğunuz görseller ve yazıları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çizimleriniz ve görseller boyut olarak çok küçük olmamaları gerekmektedir. Küçük diye bahsederken tam bir ölçü vermek her görsel için uygun olmayabilir kimi görsel 700 piksel de başarılı bir şekilde baskı yapılabilirken kimi görsel 1400, 1500 pxden büyük olması baskı kalitesi için daha uygundur. Eğer görsellerin kalitesi hakkında bir endişe yaşarsanız destek@zepplingiyim.com veya canlı destek üzerinden görselinizi göndererek baskı konusunda uygunluğunu sorabilirsiniz.

1 - Kendi Ürününüzü Tasarlamak İçin İlk Adım

Ürün tasarlamak için sitemizin üst tarafında bulunan ürün tasarla linkinden ya da bu linki tıklayarak tişört tasarlama sayfasına ulaşabilirsiniz.

2- Ürün Seçimi

Tasarlamak istediğiniz ürünü bu sayfadan seçebilirsiniz.


3- Ürün Tasarlamaya Başlıyoruz

Seçtiğiniz ürün detay sayfasında mavi linkten tıklayarak tasarlamaya başlayabilir veya sayfayı aşağı kaydırarak tasarlama bölümüne ulaşabilirsiniz.

Tasarlama bölümündeki görselin hemen sol üst bölümünden ürünün ön veya arka olarak seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

Baskı yapılmasını istediğiniz tarafta iken sağa tarafta bulunan görsel ikonuna tıklayıp görselinizi yükleyebilirsiniz. Yüklenen görsel küçük bir ikon halinde gözükecektir ve bu ikona tıklayarak görseli tişört üzerine atılmasını sağlayabilirsiniz.

Tişört üzerine eklenen görseli üzerine bir kere tıklayarak görseli seçip daha sonra basılı tutarak hareket ettirebilirsiniz. Görselinizi boyutlandırmak için görürsenizin etrafında bulunan mavi ok işaretlerini kullanabilirsiniz. Boyutlandırma yaparken köşedeki okları kullanırsanız en & boy oranına zarar vermeden boyutlandırmanızı tamamlayabilirsiniz.

Unutmayın mobilde çift parmak hareketiyle görselinizi boyutlandıramazsınız.

Tişört üzerine yazı eklemek için sağ üstte bulunan yazı ikonuna tıklayıp yazı renginizi ve fontunu seçip ve yazınızı yazıp ekle butonuna basabilirsiniz.

Eklediğiniz yazıda düzenleme yapmak için önce yazıya bir kere dokunup daha sonra yazı ikonuna tekrar tıklayarak değişikliklerinisi yapabilirsiniz. Değişiklikleri yaptıktan sonra uygula butonuna basmayı unutmayın


5 - Tişört Baskıya Hazır

Tasarladığımız ürünü işimiz bittikten sonra sepete ekliyoruz. Bundan sonra sepetemize gidip siparişimizi tamamlamak kalıyor. Siparişiniz başarıyla tamamlandıktan sonra iş artık bizde :)

Gerektiği durumlarda sizi arayıp tasarımle ilgili görüşmemiz gerekebiliyor. Müşteri temsilcisi ya da direk tasarım ekibi size ulaşıp. Baskınızın en özenli şekilde yapılmasını sağlayacağız.

Ürün favorilere eklendi.